Menu
Your Cart

Opencart 3x Temaları

Opencart Broadway Genel Market Teması  moda, spor, ayakkabı, giyim, tişört, gıda, sebze, elektronik, dijital, aydınlatma, mobilya, el aletleri, araçlar ve çok amaçlı mağazalar için özel olarak tasarlanmıştır.Genel Market teması olarak kullanılabilmektedir...
600,00TL
Zengin e-Ticaret Özellikleri - Yüksek Performans - SEO Optimizasyonu - Son Derece Özelleştirilebilir Tasarımlar eMarket Teması Hepsibirarada olacak şekilde tasarlanmıştır . Bu, herhangi bir e-Ticaret sitesi oluşturmak için yalnızca eMarket'e ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.OpenCart 3.0.x'in en son..
600,00TL
Opencart Fastor Teması en çok satılanlar listesinde 2.sıradadır. Kolay yönetimi birçok demoyu içinde barındırması ve sade tasarımlarıyla en çok rağbet gören bir temadır.İçindeki Bazı Özellikler Aşşağıda Sıralanmıştır ;Google Rich Snippet ve Seo standartlarına UygunTek Sayfada ÖdemeRevolution ve Came..
1.200,00TL
Opencart Food Shop teması, Büfenizin, Burgercinizin , Pizza Dükkanınızı düşük maliyetle oluşturmanıza yardımcı olan Çok Amaçlı bir temadır.Temanın içinde Entegre modüllerden bazıları aşşağıdadır ;-Müşteri Yorumları-Blog Yönetimi-Kategori Carousel-Tek Sayfada Ödeme Modülü-Tab Ürünler Modülü-Mega Menü..
600,00TL
Opencart Journal Teması, Themeforestte En çok satılanlar listesinin en başında yeralan ve aynı zamanda en komplike, en gelişmiş opencart temalarından biridir.Gerek birçok modülü kendi içinde barındırması, gerekse yönetilebilir en komplike sistem olması ile en çok tercih edilen temadır.Aşşağıda teman..
1.200,00TL
Opencart Logancee Teması , tamamen özelleştirilebilir e-ticaret web siteleri için uygun olan gelişmiş bir OpenCart temasıdır. 12 Adet hazır oluşturulmuş demo vardır. Şablon sadece görsel olarak çekici değil, aynı zamanda html5, css3 ve bootstrap 3 kullanımına ilişkin kodlamadaki en yeni trendleri de..
1.200,00TL
Opencart aktar dükkan teması ile bitkisel ürünlerinizi online mağazanızda kolayca satabilir, İnternet dünyasında müşteri hedef kitlenizi artırabilirsiniz. Ürünlerinizi ön plana çıkartacak ve satışınızı arttıracak tüm özellikler bu temada bulacak, temayı kullanarak web sitenizi kolayca kurabileceksin..
1.200,00TL
E-Ticaret kullanıcı deneyimi ve kapsamlı özellikleri ile tasarlanmış en iyi profesyonel tema. Bu duyarlı OpenCart temasını 4 farklı canlı önizlemede görebilirsiniz. Özellikler farklı demolardan eklenebilir. Elektronik, moda, çocuk, mobilya, mağaza, mücevher ve sağlık online mağaza web sitesi için mü..
1.200,00TL
Opencart Monota Otomobil Parçaları, Alet, Ekipman ve Aksesuar Teması her türlü otomobil parçası, otomobil ekipmanı, Yedek Parça, Otomobil, Araçlar, Aksesuarlar ve çok amaçlı satış yapan tüm mağazalar ve işletmeler için tasarlanmış duyarlı bir tema şablonudur. OpenCart 3.x'in en son sürümünü destekle..
600,00TL
Opencart Organica Organik Ürün ve Kozmetik Teması organik ürünler satmak konusunda uzmanlaşmış harika bir mağaza. Organik güzel ve tamamen duyarlı bir şablondur.Organica, ilk bakışta size çekici kılan özelliklere sahip gelişmiş bir temadır. Yeşil ile ana renk ve beyaz arka plan ve siyah metin, bu te..
600,00TL
Opencart Pedona Giyim Teması yeni nesil spor ayakkabı ve moda mağazası temasıdır. Bu tema modern tasarım ve temiz kod ile en son güncel versiyonu destekler. Tamamen duyarlı bir genişliğe sahiptir ve herhangi bir ekran boyutuna veya çözünürlüğe otomatik olarak ayarlanır.Pedona teması, size en iyi seç..
600,00TL
Demo İçin TıklayınızOpencart tesettür giyim teması ile bayan tesettür giyim, başörtüsü ve ferace ürünlerinin yanısıra kendinize göre özelleştirerek farklı giyim sektöründede kullanabilirsiniz. Opencart tesettür giyim temasının kurulumu ücretsizdir. Tema satın alımı sonrası kullanım desteği verilmekt..
3.180,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)